وب سایت رسمی اتحادیه ناشران ایران

صفحه اصلی ثبت نام نمایشگاه اخبار لینک ها درباره ما تماس با ما

اخبار صنعت ناشران ایران

اخبار اتحادیه ناشران

روایت کامل بازدید امام خامنه‌ای از 32 نمایشگاه کتاب تهران

گزارش از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری،نسخه مکتوب گفت و شنودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی با تعدادی از ناشران است. ناشرانی که دوشنبه صبح ۹ اردیبهشت ماه ۹۸ در برشی از سالن بزرگ شبستان مصلای تهران میزبان رهبر ایران شدند.

ادامه مطلب
دیدار جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هدف اصلی از جلسه با تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعاللان اقتصادی را تکریم این عناصر اساسی در افکار عمومی خواندند و سخنان تولیدکنندگان در این دیدار را بسیار مهم، سنجیده و قابل توجه دانستند

ادامه مطلب
نمایشگاه کتاب تهران بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شود

دبیر شورای سیاست‌گذاری و سخنگوی سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از موکول شدن زمان برگزاری این رویداد فرهنگی خبر داد و گفت: با مصوبه شورای سیاست‎گذاری، سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب
ضوابط حضور ناشران داخلی در نمايشگاه بين المللی کتاب تهران

با توجه به برگزاري سالانة نمايشگاه بين المللي کتاب تهران توسط معاونت امور فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، ثبت¬نام، حضور و فعالیت تمامي ناشران داخلي در اين رويداد فرهنگي، مطابق اين شيوهنامه انجام ميپذيرد

ادامه مطلب
شیوه‌نامه اجرایی کارگروه کاغذ و زینک معاونت امور فرهنگی

به منظور حفظ ثبات و پایداری نسبی اقتصاد نشر در شرایط پیش رو و همچنین نظارت بر نحوه تخصیص ارز برای واردات کاغذ و زینک و به تبع آن نظارت بر واردات، تخصیص، توزیع و مصرف کاغذ حوزه کتاب، "شیوه‌نامه اجرایی کارگروه کاغذ و زینک معاونت امور فرهنگی" به شرح زیر تدوین می‌شود.

ادامه مطلب
کاغذ نشر چگونه تخصیص داده می‌شود؟

10کمیته تخصیص کاغذ نشر که با همکاری صنف نشر و معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد تشکیل شده در سال ۱۳۹۸ تعداد ۱۹ جلسه تشکیل داده و به درخواست‌های ناشران برای دریافت کاغذ رسیدگی کرده است.

ادامه مطلب